Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

 Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Kadınların en önemli estetik yapılarından biri de göğüsleridir. Kadınların sağlıklı dolgun ve dik göğüslere sahip olması onların çekiciliğini arttırır. Bu makalede göğüsleri büyütmenin ve daha sağlıklı iri canlı ve dik göğüslere sahip olmanın kısa yollarını ve uygulamalarını öğreneceksiniz. Göğüs büyütmeyi doğal olarak nasıl sağlayacağınız hakkında birçok bilgi okuduysanız, bilgi kaynaklarının çoğunun aslında hemen hemen aynı şeyi söylediğini bilirsiniz. Genellikle göğüs iyileştirme egzersizleri yapmak, belirli gıdalar yemek, göğüs büyütme hapları almak veya göğüs büyütme kremi kullanmanız önerilir. Ya da Sonuçları görmek için bu şeylerin birleşimini yapmanız söylenebilir. Ancak bu yöntemler gerçekten işe yarıyor mu işte o biraz şüphelidir.

Göğüs Büyütme Teknikleri

Bazıları bu yöntemleri uyguluyor ve bazıları ise uygulamıyor. Bunları uygulayan herkesin göğüs büyütme konusunda başarılı olduğu da söylenemez. Yani hap alarak göğüs nasıl büyütülebilir ki? Dolayısıyla göğüs boyutunu doğal olarak artırma konusunda mitleri bozmaya başlamadan önce göğüslerin büyütülmesine farklı bir yaklaşım getirelim dedik.

Göğüs Büyütme Yolları

Göğüslerinizin boyutu bir dizi faktöre bağlıdır. Bu faktörler arasında genetik faktörler, hormonlar ve tıbbı geçmiş bulunmaktadır. Genetik faktörler nedeniyle küçük göğüsleriniz varsa, göğüs büyüklüğünü artırmak zor olacaktır. Eğer hormonlardan dolayı küçük bir göğüs boyutunuz varsa, göğüslerinizin boyutunu arttırmak biraz daha kolay olacaktır. Tıbbi geçmiş, göğüs boyutunu artırmanın imkansız olmasına neden olabilir. Genetik sorunlar, kadınların küçük göğüslere sahip olmalarının birincil nedenidir. Ailenizdeki bayan fertlerde küçük göğüs sorunu varsa sizde de ortaya çıkabilir.

Hormonal Dengesizlikler ve Küçük Göğüsler

Bunun temel nedeni Göğüs büyüten hormonlar olan östrojen ve progesteron hormonlarıdır. Bu iki hormondan birinde eksikseniz, göğüs boyutunuz daha küçük olacaktır. Hiper metabolizmanız varsa- çok hızlı çalışan- yine göğüsleriniz küçük olabilir. Vücudunuz sürekli olarak yağ yakıyorsa, küçük göğüsleriniz olma ihtimali yüksektir. Bunun nedeni göğüslerin yağdan ibaret olmasıdır. Hiperaktif bir metabolizma nedeniyle doğal olarak ince veya minyon tipli iseniz, göğüsleriniz büyümede zorluk çekecektir.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal göğüs büyütme yolculuğunuz kesinlikle kolay olmayacaktır.

Göğüs altındaki kasların boyutunu arttırmak için meme büyütme egzersizlerini kullanabilirsiniz. Bu yöntem yararlı olacaktır. Bu metot göğüslerinizin daha büyük gibi görünmesine neden olabilir. Bu yöntemle göğüsleri büyütmeye çalışmak biraz zaman alır.

Göğüs Büyüten Otlar ve Gıdalar

Bazı gıdaların ve otlar göğüsleri büyütmeye yarar. Onları aldığınızda doğal olarak göğüs boyutunuzu artacaktır. Çemen tohumu hormonları taklit eder. Emziren annelerin çoğu zaman daha büyük göğüsleri vardır, bu nedenle bu ot memenizin boyutunu artıracaktır. Rezene Tohumları vücudunuzdaki östrojeni uyarır. Bu nedenle göğüsleri büyütmeye yarar testosteronu bloke eder, östrojenin vücudunuz boyunca özgürce akmasını sağlar.

Bu bitkilerin taze olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Toz halindeki sürümü kullanırsanız, istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz. Takviyeler de iyi çalışmaz.

Göğüsleri Büyütmek İçin Krem

İster inanın ister inanmayın, Göğüs Büyütme Kremi aslında en hızlı ve etkili yoldur. Sadece göğüslerinize doğrudan uygulandığı için bunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte, tüm Göğüs büyütücü kremler aynı sonucu vermeyebilir.. Bazı ürünler vücudunuza zehirli olabilecek zararlı kimyasal maddeler içerebilir. Yağlı masaj da göğüslerin büyümesini sağlar ancak muntazaman bu işlemi yapmak gerekir. Mesela gün aşırı banyo yapıyor iseniz her banyodan hemen önce zeytinyağı ile göğüslerinize masaj yapabilirsiniz. 10 dakikalık bir masaj yeterlidir. Bir iki ay içerisinde gözle görülür bir büyüme fark edeceksiniz.

Hasta Sağlık

Hasta Sağlık sitesinde alanında uzman hekimlerin, diyetisyenlerin, fizyoterapistlerin ve psikologların görüşlerine yer veriyoruz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!