En İyi Estetik Cerrahlar Nasıl Bulunur? | Hasta Saglik Sitesi

En İyi Estetik Cerrahlar Nasıl Bulunur?

Estetik Erman Güneş 203

Eğer kişiler vücudunun herhangi bir kısmında istemediği bir görüntü ya da fonksiyonel sıkıntıya sahipse, öncelikle ne istediğine karar vermelidir. Sonra kendine ve beklentilerine uygun bir estetik cerrahi merkezi ya da hastane seçmelidir. Başka kişilerin önerileri, internetteki yorumlar, daha önceden yapmış olduğu estetik operasyonları ve bunlardaki başarıları hakkında bilgi edinerek en uygun olan plastik cerrahi doktorlarını seçebilmek mümkün olmaktadır. Doğru hekimi seçmek çok kolay bir iş değildir. Doktorun seçimi sonrasındaki muayene sürecinde, hastanın isteklerini ve beklentilerini net bir şekilde ifade etmesi çok önemlidir. Aynı zamanda ilgili doktorun önerilerini dikkatle dinlemesi de gerekmektedir.

Ortak bir noktada buluşulduğu anda, kafada soru işaretleri de kalmadıysa eğer, en az 2 kez daha hekimle görüşüldükten sonra karar verilmedir. Soru işareti varsa biraz zamana bırakıp, tekrar düşünülüp, tekrar araştırılması daha uygundur. Operasyonun ilgili hekim tarafından yapılmasına karar verildiğinde, hekimin söylediği en ufak bir ayrıntı bile atlanılmadan uygulanmalı ve sabırlı olunmalıdır. Burun estetik ameliyatı, beklentinin çok fazla yüksek olduğu bir estetik cerrahi müdahalesidir. Sonuç olarak kişi kendisinde en iyi estetik sonuçlar beklemekte olup, bazı durumlarda ise cerrahi müdahaleyi yapacak olan burun estetik doktorları adeta bir sihirbaz gibi düşünülerek hekimleri büyük bir sorumluluk altında bırakmaktadırlar.

Burun estetiği ünlü sanatçılar, modeller ve oyuncular arasında da yaygınlaşmıştır. Deniz Akkaya, Ebru Yaşar, Petek Dinçöz, Hande Ataizi ve daha birçok isim verilebilir burun estetiği yaptıran ünlüler listesinde. Ünlülerin estetik doktorları, ekranlarda tanınan kişilerle çalıştıklarından dolayı medyatik olarak halk arasında bilinen yüzler haline gelmişlerdir .Estetik operasyonlar dahilinde kişiler kendilerine karşın daha fazla özgüne da sahip olabilmektedirler.


Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

facia üçlü izle